هشتمين جلسه انجمن استاني كرمان برگزار شد چاپ فرستادن به ایمیل
  
با مذاکرات انجام شده توسط آقای دکتر اعظمی به همراه آقای دکتر پیوند با آقای دکتر بیک زاده ( مدیر مرکز آموزش و پژوهش استانداری - مدیریت دولتی) درخصوص ارائه گواهینامه به شرکت کنندگان در دوره ها و کارگاههای آموزشی، مقرر شد هر چه سریعتر اسامی کارگاههای آموزشی توسط کمیته آموزش و پژوهش مشخص و به مدیریت دولتی اعلام گردد.

 

هشتمين جلسه انجمن كتابداري و اطلاع رساني استان كرمان در تاريخ چهارشنبه 91/06/10 برگزار گرديد

خلاصه مذاکرات و دستور کار :

- پیگیری مصوبات جلسه قبل

- بحث و بررسی در خصوص برنامه های پیشنهادی کمیته های دانشجویی و خدمات تخصصی کتابداری

- گزارش در خصوص وضعیت مالی همایش

مصوبات جلسه

- با مذاکرات انجام شده توسط آقای دکتر اعظمی به همراه آقای دکتر پیوند با آقای دکتر بیک زاده ( مدیر مرکز آموزش و پژوهش استانداری - مدیریت دولتی ) درخصوص ارائه گواهینامه به شرکت کنندگان در دوره ها و کارگاههای آموزشی، مقرر شد هر چه سریعتر اسامی کارگاههای آموزشی توسط کمیته آموزش و پژوهش مشخص و به مدیریت دولتی اعلام گردد.

- در این جلسه مصوب شد بنا به صحبتهای انجام شده توسط آقای دکتر اعظمی با رئیس شرکت پارس آذرخش، طراحی و راه اندازی وب سایت انجمن با این شرکت بوده مبنی بر اینکه دارای قابلیت های زیاد، تحت لوگوی انجمن و با عنوان انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه کرمان باشد.

- بررسی پیشنهادات خانم امیر پور سعید در خصوص وظائف کمیته دانشجویی، از جمله برگزاری مراسم تقدیر از دانشجویان پژوهشگر برتر سال به کمک کمیته آموزش و پژوهش با اهدای هدایا و لوح تقدیر، تقویت نشریات دانشجویی و تشویق دانشجویان به انتشار آنها، برقراری ارتباط با سایر کمیته های انجمن، برقراری ارتباط با سایر انجمن های دانشجویی، انعکاس مشکلات دانشجویی و ... که با اصلاح و تأیید حاضرین همراه شد.

- همچنین به بحث در مورد برنامه های پیش بینی شده خانم دکتر اخوتی مسئول کمیته خدمات تخصصی کتابداری برای این کمیته پرداخته شد که شامل ارائه خدمات فنی، نمایه سازی، فهرستنویسی، رده بندی، مقاله نویسی، چکیده نویسی، کارگاه قصه گویی در بیمارستانها و به خصوص برای اطفال، بازدید از عملکرد کتابداران در کتابخانه ها و ... که این پیشنهادات نیز با هم اندیشی حاضرین تصویب و مقرر شد در این کمیته از خانمها بذرافشان، ادهمی، تهرانی، مومن زاده و آقای دقاقی کمک گرفته شود.

- مقرر گردید اساسنامه هر یک از کمیته ها طبق آیین نامه کمیته روابط عمومی و بین الملل تنظیم شده و درجلسه آینده به تصویب هیئت مدیره برسد.

- وبلاگ انجمن باید رسمی بوده و نظارت بر محتوا و مطالب آن از این پس بر عهده دبیر انجمن، آقای دکتر اعظمی باشد.

- خبرنامه کمیته انتشارات با نظارت هیئت مدیره بوده و سردبیری آن را آقای دکتر آقا عباسی بر عهده داشته باشند.

- این جلسه در ساعت 15/17 به کار خود خاتمه داد.

 


حاضرين:

خانم دکتر سلاجقه

آقای دکتر اعظمی

آقای دکتر آقاعباسی

خانم امیر پورسعید

خانم دکتر اخوتی

آقای علیزاده

غایبین:

آقای طالبیان

آقای شمس الدینی

آقای حسین زاده

آقای دکتر سلیمانی نژاد

 

آخرین بروز رسانی در شنبه, 28 بهمن 1391 ساعت 14:40