دوازدهمين جلسه انجمن استاني شاخه كرمان چاپ فرستادن به ایمیل
  
جلسه مشترک انجمن کتابداری و اطلاع رسانی کرمان و نماینده انجمن ایران آقای دکتر سید ابراهیم عمرانی در روز چهارشنبه مورخ 14 /11 / 91 برگزار گرديد.

خلاصه مذاکرات و دستور کار :

- پیگیری مصوبات جلسه قبل

- جلسه مشترک انجمن کتابداری و اطلاع رسانی کرمان و نماینده انجمن ایران آقای دکتر سید ابراهیم عمرانی

مصوبات جلسه

- دوازدهمین جلسه انجمن با حضور آقای دکتر سید ابراهیم عمرانی رأس ساعت 40/15 در محل دبیرخانه تشکیل شد و با صحبت های ایشان کار خود را آغاز کرد.

- بنا به گفته آقای دکتر عمرانی اعضا انجمن باید متشکل از دانشجویان، کتابداران دانشگاهها، کتابداران کتابخانه های عمومی و کتابداران در سازمانها و ادارات باشند. انجمن ایران و انجمن های استانها برای موفقیت باید آمادگی ارائه خدمات در شرایط متفاوت را با مدیران و مسئولان دستگاهها و سلایق گوناگون و تحمل دشواریها را داشته باشند و به فعالیت خود ادامه دهند.

- پیشنهاد ایشان در خصوص حمایتهای مالی از انجمن کرمان، نوشتن درخواستی به آقای دکتر رضایی از اعضا انجمن ایران بود.

- همچنین نوشتن سند نهضت مطالعه مفید توسط انجمن کرمان با در نظر داشتن راهکارهای اجرایی برای تشویق جامعه به مطالعه، دیده شدن مشکلات کتابداران و انتظارات کاربران از انجمن بود که در این راستا باید از انجمن ایران نیز کمک گرفته شود.

- کمک انجمن ایران با در اختیار گذاشتن سایت و روابط عمومی برای اطلاع رسانی همایش کتابداری کرمان که در پیش است با طرح خبرهای روزانه.

- معرفی خبرنامه الکترونیکی ایران داک که جایگاهی برای انتشار مطالعات موردی افراد است و این اخبار در خبرنامه علمی- پژوهشی نمی تواند بیاید.

- مقرر شد در بخش انتشارات انجمن ایران تا جایی که مقدور باشد از انجمن کرمان حمایت های لازم را داشته باشد.

- در ادامه جلسه برنامه های انجمن از آغاز تا کنون شامل : شکل گیری کمیته ها، برپایی کارگاههای آموزشی و همچنین لیست پیشنهادی کارگاههای آموزشی سال آینده، صورت جلسات و محور های همایش ملی کتابداری به ایشان ارائه گردید که مورد تأیید واقع شد.

- پوستر آماده چاپ همایش به رویت جمع حاضر رسید.

حاضرين:

آقای دکتر عمرانی

خانم دکتر سلاجقه

آقای علیزاده

آقای دکتر سلیمانی نژاد

خانم دکتر اخوتی

خانم امیر پورسعید

آقای دکتر آقا عباسی

غایبین

آقای حسین زاده

آقای دکتر اعظمی

آقای طالبیان

آقای شمس الدینی

 

 

آخرین بروز رسانی در شنبه, 28 بهمن 1391 ساعت 15:04